Topograficzna

Warszawa – Rembertów

LICZBA
BUDYNKÓW

1

LICZBA LOKALI MIESZKALNYCH

63

METRAŻ MIESZKAŃ (m2)

40-120

LICZBA LOKALI
USŁUGOWYCH

2

LICZBA MIEJSC PARKINGOWYCH

66

Szczegóły Inwestycji

Inwestycja Topograficzna to budynek wielorodzinny położony w Warszawskim Rembertowie. Budynek jest usytuowany w spokojnej, cichej okolicy z niską zabudową oraz niedalekim położeniem od infrastruktur takich jak szkoła, przedszkole, obiekty sportowe, place zabaw czy sklepy z artykułami codziennego zapotrzebowania.

Inwestycja posiada mieszkania w wielkości od 23 m2 (kawalerki) do 78m2 (apartamenty 4-pokojowe). Mieszkania położone na parterze dodatkowo posiadają dostęp do ogrodów. Na tym samym poziomie są dwa lokale usługowe, garaż z platformami firmy Pateh, windę przystosowaną do nowoczesnych standardów oraz parking zewnętrzny. Budynek posiada system monitoringu oraz jest ogrodzony.

Obiekt został zaprojektowany oraz wykonany spełniając normy oraz standardy nowoczesnego budownictwa. Budynek jest w konstrukcji szkieletowej, tzn. elementy nośne, takie jak słupy i stropy wykonane są z żelbetu, natomiast wypełnieniem będzie ściana zewnętrzna warstwowa oraz wewnętrzne ściany między lokalami i działowe. Elewacja została wykończona tynkiem cienkowarstwowym oraz okładzinami wg. projektu.

Lokalizacja

POZOSTałe INWESTYCJE