Czerwonych Beretów

Warszawa - Rembertów

LICZBA
BUDYNKÓW

1

LICZBA LOKALI MIESZKALNYCH

13

METRAŻ MIESZKAŃ (m2)

40-120

LICZBA LOKALI
USŁUGOWYCH

0

LICZBA MIEJSC PARKINGOWYCH

13

Szczegóły Inwestycji

Budynek mieszkalny wielorodzinny posiada 13 mieszkań 1, 2 i 3-pokojowych od ok. 26 m² (kawalerki), poprzez ok. 36 m² (dwupokojowe) i 53 do 58 m² (trzypokojowe oraz 12 miejsc garażowych w budynku i jedno miejsce postojowe zewnętrzne. Obiekt został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej, tzn. elementy nośne, takie jak słupy i stropy wykonane z żelbetu, natomiast wypełnieniem jest ściana zewnętrzna warstwowa oraz wewnętrzne ściany między lokalowe i działowe.

Budynek obsługuje jedna klatka schodowa, która dodatkowo wyposażona jest w nowoczesną i funkcjonalną windę. Elewacja jest wykończona tynkiem mineralnym. Zasilanie budynku w wodę, gaz i prąd zapewnia sieci miejskie, ścieki odprowadzane są do kanalizacji miejskiej. Potrzeby c.o. i c.w. zaspokaja własna kotłownia gazowa.

  • Na kondygnacji 1 (parter) budynku zaprojektowano garaż na 12 stanowisk parkingowych (stanowiska dwupoziomowe – wyposażone w platformy parkingowe) oraz jedno mieszkanie z ogródkiem.
  • Na drugiej, trzeciej i czwartej kondygnacji budynku zaprojektowanych jest po 4 lokale mieszkalne z balkonami.

Struktura mieszkań jest zróżnicowana, tak aby spełnić różne potrzeby przyszłych lokatorów. Mieszkania zostały przekazanie w stanie deweloperskim. Budynek znajduje się w Warszawie, dzielnicy Rembertów przy ul. Czerwonych Beretów.

Lokalizacja

POZOSTałe INWESTYCJE